Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Меко ќебе со плишана играчка Лав

Меко ќебе со плишана играчка Лав

850 ден.
Шифра на производ: 321
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно меко ќебенце со плишана играчка Лав.

Состав: 100% полиестер.

Димензија на ќебето:90х75см.

Димензија на плишана играчка: висина 24см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kjebe, plishana, igracka, lav, lavche
Меко ќебе со плишана играчка Лав Прекрасно меко ќебенце со плишана играчка Лав. Состав: 100% полиестер. Димензија на ќебето:90х75см. Димензија на плишана играчка: висина 24см. .. Category: Product #: 321 Regular price: 850 ден. 850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS