Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Мека подлога за играње

Мека подлога за играње

490 ден.
Шифра на производ: 8623
Достапност: На залиха
Количина:

Мека подлога за играње составена од 4 делови на која детето може да игра. Направени од издржлив, безбеден материјал. 

Димензија на коцка: 60х60см.

Дебелина 10мм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Мека подлога за играње Мека подлога за играње составена од 4 делови на која детето може да игра. Направени од издржлив, безбеден материјал.  Димензија на коцка: 60х60см. Дебелина 10мм. .. Category: Product #: 8623 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS