Најново
Масичка со 100 коцки
  • Масичка со 100 коцки

Масичка со 100 коцки

2.290 ден.2.990 ден.
Шифра на производ: 3073
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 големи коцки, совршена за секоја детска соба. Децата обожаваат да градат, оваа масичка е совршена за сите малечки креативци. После играњето децата може да ги складираат коцките во преградите. Детската соба секогаш ќе биде средена.

Сетот содржи:

  • масичка со подлога за редење коцки
  • 100 големи коцки
  • 3 странични прегради за чување на боици

Димензија: 98x98x42см

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masichka, masa, kocki, unicorn, долу
Масичка со 100 коцки Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 големи коцки, совршена за секоја детска соба. Децата обожаваат да градат, оваа масичка е совршена за сите малечки креативци. После играњето децата може да ги складираат коцките во преградите. Детската соба секогаш ќе биде средена. Сетот содржи: масичка со подлога за редење коцки 100 големи коцки 3 странични прегради за чување на боици .. Category: Product #: 3073 Regular price: 2.290 ден. 2.990
2.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS