Најново
Масажер - Relax & Spine Tone
 • Масажер - Relax & Spine Tone
 • Масажер - Relax & Spine Tone
 • Масажер - Relax & Spine Tone

Масажер - Relax & Spine Tone

650 ден.750 ден.
Шифра на производ: 5219
Достапност: На залиха
Количина:

Рачен масажер Relax & Tone е модерен, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите членови во семејството. 

Карактеристики на производот: 

 • лесен за употреба
 • работи на струја
 • можност за прилагодување на брзината(мак.2500 вртежи)
 • со масажерот relax & tone добивате: слабеење, тонирање и релаксација - се со еден производ
 • тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута
 • осцилациите навлегуваат длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки
 • вклучени се 4 додатоци:

        - рамен додаток - идеален за масажа на вратот и грбот и ослободување на мускулната тензија 

       - брановит додаток - дизајниран со четири бранови кои помагаат за масните наслаги, за длабинска масажа на ткивото и тонирање на мускулите, 

       - микротурпија - за отстранување на тврдата и сува кожа од Вашите стапала

       - ролер додаток - со осум ротациони тркалца за удобна масажа

 • покрај четирите додатоци, вклучивме и заштитна навлака за да добиете попријатна масажа
 • масажерот ги смирува болките во вратот, ја подобрува циркулацијата на крвта и ги масира нозете и стапалата

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masazher

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS