Најново
Маса со коцки
  • Маса со коцки
  • Маса со коцки
  • Маса со коцки
  • Маса со коцки

Маса со коцки

1.890 ден.
Шифра на производ: 2118
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна и креативна масичка со коцки, совршена за секоја детска соба. Децата обожаваат да градат, оваа масичка е совршена за сите малечки креативци. После играњето децата може да ги складираат коцките во преградите. Детската соба секогаш ќе биде средена.

Сетот содржи:

  • масичка со подлога за редење коцки
  • 59 коцки(различни форми и големини)
  • 7 прегради за чување на коцките
  • простор за складирање под подлогата за редење коцки(може да се користи за играње со песок или со вода)

Димензија: 69х35х31см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masa, kocki
Маса со коцки Прекрасна едукативна и креативна масичка со коцки, совршена за секоја детска соба. Децата обожаваат да градат, оваа масичка е совршена за сите малечки креативци. После играњето децата може да ги складираат коцките во преградите. Детската соба секогаш ќе биде средена. Сетот содржи: масичка со подлога за редење коцки 59 коцки(различни форми и големини) 7 прегради за чување на коцките .. Category: Product #: 2118 Regular price: 1.890 ден. 1.890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS