Најново
Маркет количка со рачка за туркање
  • Маркет количка со рачка за туркање
  • Маркет количка со рачка за туркање

Маркет количка со рачка за туркање

680 ден.850 ден.
Шифра на производ: 3206
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасна маркет количка со рачка за туркање. Во сетот се вклучени 22 намирници, овошје, зеленчук....

Димензија на производот: 33х25х50см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: market, kolichka, shoping, igracka
Маркет количка со рачка за туркање Прекрасна маркет количка со рачка за туркање. Во сетот се вклучени 22 намирници, овошје, зеленчук.... Димензија на производот: 33х25х50см Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 3206 Regular price: 680 ден. 850
680
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS