Најново
Sencor Решо SCP 3201 GY
 • Sencor Решо SCP 3201 GY
 • Sencor Решо SCP 3201 GY
 • Sencor Решо SCP 3201 GY
 • Sencor Решо SCP 3201 GY

Sencor Решо SCP 3201 GY

3.200 ден.3.900 ден.
Шифра на производ: 17426
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики на броизводот:

 • боја: црна
 • стаклокерамичко, една грејна плоча
 • моќност 1800W
 • експрес брзо грее за само неколку секунди
 • 10 нивоа на температура
 • лесно за чистење
 • 60% заштеда на време
 • заштеда на енергија
 • автоматско препознавање на сад
 • исклучително употреба на садови погодни за индукција
 • плоча ладна на допир - топлината се создава во самиот сад
 • зона за готвење 167mm, проширен дијаметар од 12-14cm
 • моќ на индикација на LED дисплеј
 • 10 нивоа на температура во просек од 200 - 1800W
 • електорнски контролен панел на допир
 • 180 минутен тајмер со автоматско исклучување и сигнал
 • автоматско исклучување по 15 секунди од тргање на сад
 • вентилатор контролиран од микропроцесор
 • не лизгачка подлога
 •  напојување:230V, 50Hz
 • димензии: 260х74х355mm
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: reso, сенкор

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS