Најново
Магнетни роботи

Магнетни роботи

350 ден.
Шифра на производ: 5281
Достапност: На залиха
Количина:

Креативен сет од два магнетни роботи кои се составени од 7 различни по форма делови. Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи ги овие два роботи кои може и да ги измешаат и да создадат нов робот.

Висина на робот 12см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magnetni, roboti
Магнетни роботи Креативен сет од два магнетни роботи кои се составени од 7 различни по форма делови. Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи ги овие два роботи кои може и да ги измешаат и да создадат нов робот. Висина на робот 12см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 5281 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS