Најново
Магнетни коцки - Замок
  • Магнетни коцки - Замок
  • Магнетни коцки - Замок
  • Магнетни коцки - Замок

Магнетни коцки - Замок

980 ден.
Шифра на производ: 35799
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативни магнетни коцки кои ја стимулираат креативноста кај најмалите, бидејќи имаат магнет од сите шест страни и со тоа ги охрабруваат децата да градат и да создаваат форми. За поголема забава во сетот се вклучени 62 магнетни додатоци за составување на повеќе различни замоци. Вклучени се 16 магнетни коцки. Секоја страна на коцката е во различна боја(сина,црвена,жолта,портокалова,виолетова,зелена боја).

Димензија на коцката: 4х4см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetni, kocki, edukativni, zamok
Магнетни коцки - Замок Едукативни магнетни коцки кои ја стимулираат креативноста кај најмалите, бидејќи имаат магнет од сите шест страни и со тоа ги охрабруваат децата да градат и да создаваат форми. За поголема забава во сетот се вклучени 62 магнетни додатоци за составување на повеќе различни замоци. Вклучени се 16 магнетни коцки. Секоја страна на коцката е во различна боја(сина,црвена,жолта,портокалова,виолетова,зелен.. Category: Product #: 35799 Regular price: 980 ден. 980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS