Најново
Магнетна ракета

Магнетна ракета

300 ден.
Шифра на производ: 201873
Достапност: На залиха
Количина:

Креативен сет магнетна ракета која е составена од 8 различни по форма делови. Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи ја оваа ракета. 

Висина на ракета 17см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magnetna, raketa
Магнетна ракета Креативен сет магнетна ракета која е составена од 8 различни по форма делови. Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи ја оваа ракета.  Висина на ракета 17см Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 201873 Regular price: 300 ден. 300
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS