Најново
-21%
Детска играчка садопер Детска играчка садопер
950 ден.1.200 ден.
950 ден.1.200 ден.
-20%
Детска кујна
1.690 ден.2.100 ден.
1.690 ден.2.100 ден.
-23%
Детска кујна Детска кујна
2.390 ден.3.100 ден.
2.390 ден.3.100 ден.
-19%
Детска кујна Детска кујна
1.790 ден.2.200 ден.
1.790 ден.2.200 ден.
Магнетна книга со животни
  • Магнетна книга со животни
  • Магнетна книга со животни
  • Магнетна книга со животни

Магнетна книга со животни

550 ден.
Шифра на производ: 3572
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна магнетна книга со животни. Едноставно поставете ја картичката со слика на животното кое Вашето дете сака да го состави од магнетните делови. Децата можат да создадат смешни животни со мешање на различните магнети заедно.

Сетот содржи:

  • 19 магнетни картички 
  • 62 магнетни делови

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetna, kniga

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS