Најново
Магнетна книга со облеки
  • Магнетна книга со облеки
  • Магнетна книга со облеки

Магнетна книга со облеки

550 ден.
Шифра на производ: 52197
Достапност: На залиха
Количина:

Креативна магнетна книга со која Вашите малечки принцези ќе можат на направат многу модни комбинации на 12 различни позадини.

Сетот содржи:

  • 12 позадини
  • 73 делови за облеки

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetna, kniga

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS