Најново
-21%
Детска играчка садопер Детска играчка садопер
950 ден.1.200 ден.
950 ден.1.200 ден.
-20%
Детска кујна
1.690 ден.2.100 ден.
1.690 ден.2.100 ден.
-23%
Детска кујна Детска кујна
2.390 ден.3.100 ден.
2.390 ден.3.100 ден.
-19%
Детска кујна Детска кујна
1.790 ден.2.200 ден.
1.790 ден.2.200 ден.
Магнетна книга - Морски свет
 • Магнетна книга - Морски свет
 • Магнетна книга - Морски свет
 • Магнетна книга - Морски свет

Магнетна книга - Морски свет

550 ден.
Шифра на производ: 52192
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна магнетна книга со морски животни малата Сирена. Едноставно поставете ја картичката со позадина која Вашето дете сака да ја состави од магнетните делови. 

Сетот содржи:

 • 14 позадини
 • 61 магнетни делови со различни морски животни

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetna, kniga

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS