Најново
Магнетна книга - Новогодишна
  • Магнетна книга - Новогодишна
  • Магнетна книга - Новогодишна
  • Магнетна книга - Новогодишна

Магнетна книга - Новогодишна

590 ден.
Шифра на производ: 1544
Достапност: На залиха
Количина:

ХоХоХо празници се ближат! Подарете им на Вашите најмили прекрасна новогодишна магнетна книга! Едукативна магнетна книга, едноставно поставете ја картичката кое Вашето дете сака да ја состави од магнетните делови.

Сетот содржи:

  • 14 магнетни картички
  • 54 магнетни делови 

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetna, kniga, novogodishna
Магнетна книга - Новогодишна ХоХоХо празници се ближат! Подарете им на Вашите најмили прекрасна новогодишна магнетна книга! Едукативна магнетна книга, едноставно поставете ја картичката кое Вашето дете сака да ја состави од магнетните делови. Сетот содржи: 14 магнетни картички 54 магнетни делови  Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 1544 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS