Најново
Магнетен диносаурус
  • Магнетен диносаурус

Магнетен диносаурус

650 ден.780 ден.
Шифра на производ: 203785
Достапност: На залиха
Количина:

Креативен сет магнетен диносаурус кој е составен од 7 делови. Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус. Во сетот е вклучена картонска подлога.

Димензија на диносаурусот: 30х10х19,5см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magneten, dinosaurus
Магнетен диносаурус Креативен сет магнетен диносаурус кој е составен од 7 делови. Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус. Во сетот е вклучена картонска подлога. Димензија на диносаурусот: 30х10х19,5см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 203785 Regular price: 650 ден. 780
650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS