Најново
Музичка магична градина
  • Музичка магична градина
  • Музичка магична градина
  • Музичка магична градина

Музичка магична градина

750 ден.900 ден.
Шифра на производ: 31793
Достапност: На залиха
Количина:

Создадете своја волшебна градина како од бајките. Во сетот е вклучено се што ви треба за садење, растење и играње. Децата го засадуваат семето кое брзо расте, и се грижат за својата градина.  Исто така децата може да додадат и други цвеќиња и растенија во нивната волшебна градина. 
Пакувањето содржи: Пакетче со семиња, 2 пакетчиња пресована земја и додатоци кои ги има на сликите. Магичната градина е со музички и светлосни ефекти.

Димензија на саксијата: 27х20см.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Музичка магична градина Создадете своја волшебна градина како од бајките. Во сетот е вклучено се што ви треба за садење, растење и играње. Децата го засадуваат семето кое брзо расте, и се грижат за својата градина.  Исто така децата може да додадат и други цвеќиња и растенија во нивната волшебна градина.  Пакувањето содржи: Пакетче со семиња, 2 пакетчиња пресована земја и додатоци кои ги има на сликите. Магичната градин.. Category: Product #: 31793 Regular price: 750 ден. 900
750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS