Најново
Распродадено
Магичен хеликоптер со сензор за летање - Дедо Мраз
  • Магичен хеликоптер со сензор за летање - Дедо Мраз
  • Магичен хеликоптер со сензор за летање - Дедо Мраз

Магичен хеликоптер со сензор за летање - Дедо Мраз

400 ден.
Шифра на производ: 2854
Достапност: Распродадено
Количина:

Магично хеликоптерче со сензор за летање кое децата ќе го обожаваат а ни родителите нема да останат имуни на ваква забавна и несекојдневна играчка. Ова хеликоптерче ќе го управувате со помош на Вашите раце. Звучи невозможно! За управување не ви е потребно далечинско, го управувате со помош на рацете кои ги држите под хеликоптерот. И тоа не е се, за оваа играчка не ви се потребни батерии затоа што хеликоптерот се полни со USB кабелче.

Карактеристики:

  • забавно хеликоптерче
  • управување со помош на сензор, со рацете
  • USB полнење( USB кабелче е вклучено во пакувањето)
  • време на летање: 10 минути.
  • време на полнење: 20 минути.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: helikopter, senzor, letanje, dedo, mraz
Магичен хеликоптер со сензор за летање - Дедо Мраз Магично хеликоптерче со сензор за летање кое децата ќе го обожаваат а ни родителите нема да останат имуни на ваква забавна и несекојдневна играчка. Ова хеликоптерче ќе го управувате со помош на Вашите раце. Звучи невозможно! За управување не ви е потребно далечинско, го управувате со помош на рацете кои ги држите под хеликоптерот. И тоа не е се, за оваа играчка не ви се потребни батерии затоа што .. Category: Product #: 2854 Regular price: 400 ден. 400
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS