Најново
Magic tracks стаза 328 делови
  • Magic tracks стаза 328 делови
  • Magic tracks стаза 328 делови

Magic tracks стаза 328 делови

850 ден.1.200 ден.
Шифра на производ: 16983
Достапност: На залиха
Количина:

Magic tracks е супер забавна флуоресцентна стаза со делови кои лесно се виткаат и може да се направат различни видови на стази.

Сетот вклучува: 

  • возило на батерии со светлосни ефекти
  • 3 автомобили и 1 камион (не функционираат на батерии)
  • делови за составување на мост и тунел
  • 5 дрвја
  • 12 сообраќајни знаци 

Должина на стазата 3.5 метри

Возилото работи на батерии, потребна е 1 х 1,5V AA батерија, батеријата не е вклучена во пакувањето

Производот е препорачан за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: staza, fluorescentna
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks е супер забавна флуоресцентна стаза со делови кои лесно се виткаат и може да се направат различни видови на стази. Сетот вклучува:  возило на батерии со светлосни ефекти 3 автомобили и 1 камион (не функционираат на батерии) делови за составување на мост и тунел 5 дрвја 12 сообраќајни знаци  Должина на стазата 3.5 метри Возилото работи на батерии, потребна е 1 .. Category: Product #: 16983 Regular price: 850 ден. 850 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS