Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
Луси интерактивно милениче
  • Луси интерактивно милениче
  • Луси интерактивно милениче
  • Луси интерактивно милениче

Луси интерактивно милениче

3.490 ден.
Шифра на производ: 20115
Достапност: На залиха
Количина:

Луси со 20 гласовни наредби, таа сега пее и игра во различни стилови: рок, хипхоп, салса, балет. Луси е најпослушното кученце. Луси го препознава гласот на детето и реагира на 20 различни команди како: седи, лежи, стани, дај шепа, играј и други. Луси лае, дава бакнежи и може да стои на две нозе. За дополнителна забава можете да ја спуштите апликацијата и да ја програмирате Луси со нови стилови на играње или да ги погледнете видеата.

Висина на Луси: 23см.

Луси е сетирана на хрватски јазик.

Производот е препорачан за деца над 3 години.

Производот работи на 4х1.5V AA батерии. Батериите се вклучени во пакувањето.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Луси интерактивно милениче Луси со 20 гласовни наредби, таа сега пее и игра во различни стилови: рок, хипхоп, салса, балет. Луси е најпослушното кученце. Луси го препознава гласот на детето и реагира на 20 различни команди како: седи, лежи, стани, дај шепа, играј и други. Луси лае, дава бакнежи и може да стои на две нозе. За дополнителна забава можете да ја спуштите апликацијата и да ја програмирате Луси со нови стилови на .. Category: Product #: 20115 Regular price: 3.490 ден. 3.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS