Најново
Лулашка со метална конструкција
  • Лулашка со метална конструкција
  • Лулашка со метална конструкција
  • Лулашка со метална конструкција

Лулашка со метална конструкција

3.200 ден.4.290 ден.
Шифра на производ: 4252
Достапност: На залиха
Количина:

Омилената забава и активност во двор за сите деца. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Исклучително издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката

Максимална тежина до 45кг.

Лулашката е наменета за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lulashka, metalna, konstrukcija
Лулашка со метална конструкција Омилената забава и активност во двор за сите деца. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Исклучително издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката Максимална тежина до 45кг. Лулашката е н.. Category: Product #: 4252 Regular price: 3.200 ден. 4.290
3.200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS