Најново
Лулашка Deluxe Master
  • Лулашка Deluxe Master
  • Лулашка Deluxe Master
  • Лулашка Deluxe Master
  • Лулашка Deluxe Master
  • Лулашка Deluxe Master

Лулашка Deluxe Master

4.590 ден.
Шифра на производ: 9136
Достапност: На залиха
Количина:

Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено.

Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3-10 години.
Димензија В Ш Д: 120х96х145см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lulashka, metalna, konstrukcija
Лулашка Deluxe Master Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3-10 години. Димензија В Ш Д: 120х96х145см. .. Category: Product #: 9136 Regular price: 4.590 ден. 4.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS