Најново
Лед ламба со флексибилен врат
  • Лед ламба со флексибилен врат
  • Лед ламба со флексибилен врат
  • Лед ламба со флексибилен врат

Лед ламба со флексибилен врат

290 ден.
Шифра на производ: 288
Достапност: На залиха
Количина:

Практична лед ламба со USB приклучок, флексибилен врат што ја прави уште попрактична.

Ламбата може да работи и на батерии, потребни се: 3х1.5V AA батерии, не се вклучени во пакувањето.

USB кабелот е вклучен во пакувањето.                                                                                                                                                                                                                                  

Димензија на ламбата: 11х13х30см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: led, lamba, lampa, fleksibilen, vrat
Лед ламба со флексибилен врат Практична лед ламба со USB приклучок, флексибилен врат што ја прави уште попрактична. Ламбата може да работи и на батерии, потребни се: 3х1.5V AA батерии, не се вклучени во пакувањето. USB кабелот е вклучен во пакувањето.                                                                                                                                                                             .. Category: Product #: 288 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS