Најново
Leap Frog Лаптоп
  • Leap Frog Лаптоп

Leap Frog Лаптоп

1.190 ден.1.590 ден.
Шифра на производ: 66103
Достапност: На залиха
Количина:

Отворете го лаптопот за да ги научите броевите, боите, формите и да слушнете забавни мелодии и фрази. Устата на Скаут свети кога зборува. Играјте ја забавната игра криенка со притискање на копчето со името на Скаут. Кученцето ќе ги покрие очите и ќе изговара интересни фрази. 

Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AAA батерии, батериите се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца од 6-24 месеци.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: laptop, kuche
Leap Frog Лаптоп Отворете го лаптопот за да ги научите броевите, боите, формите и да слушнете забавни мелодии и фрази. Устата на Скаут свети кога зборува. Играјте ја забавната игра криенка со притискање на копчето со името на Скаут. Кученцето ќе ги покрие очите и ќе изговара интересни фрази.  Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AAA батерии, батериите се вклучени во пакувањето. Производот се пре.. Category: Product #: 66103 Regular price: 1.190 ден. 1.590
1.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS