Најново
Leap Frog eдукативен сортер - Пикник кошничка
  • Leap Frog eдукативен сортер - Пикник кошничка
  • Leap Frog eдукативен сортер - Пикник кошничка

Leap Frog eдукативен сортер - Пикник кошничка

1.390 ден.1.990 ден.
Шифра на производ: 36531
Достапност: На залиха
Количина:

Учењето е забавно со оваа прекрасна кошничка за пикник! Дознајте повеќе за боите, формите и храната. Подигнете го капакот за да слушнете весели фрази и извадете ги 16-те делови за играње, вклучувајќи разнобојни чинии, вилушки, чаши и храна. Интерактивна сортирачка форма на капакот ги препознава парчиња храна и ја кажува формата и бојата на секоја од нив. Сите играчки LeapFrog се одобрени од воспитувачи, тестирани од деца . 

Производот се препорачува за деца од 6-36 месеци.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: piknik, koshnichka, sorter
Leap Frog eдукативен сортер - Пикник кошничка Учењето е забавно со оваа прекрасна кошничка за пикник! Дознајте повеќе за боите, формите и храната. Подигнете го капакот за да слушнете весели фрази и извадете ги 16-те делови за играње, вклучувајќи разнобојни чинии, вилушки, чаши и храна. Интерактивна сортирачка форма на капакот ги препознава парчиња храна и ја кажува формата и бојата на секоја од нив. Сите играчки LeapFrog се одобрени од воспит.. Category: Product #: 36531 Regular price: 1.390 ден. 1.390 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS