Најново
Lazy Water Chair - Воздушна фотелја
  • Lazy Water Chair - Воздушна фотелја
  • Lazy Water Chair - Воздушна фотелја
  • Lazy Water Chair - Воздушна фотелја

Lazy Water Chair - Воздушна фотелја

650 ден.850 ден.
Шифра на производ: 5296
Достапност: На залиха
Количина:

Lazy Water Chair - Воздушна фотелја за вистинско уживање и релаксација на одмор! Воздушен душек направен од засилен најлонски материјал. Контролирајте ја вашата положба на седење или лежење многу брзо и лесно со подесување на ремените.

Не зафаќа место и лесна е за транспорт, едноставно надувајте ги трите цилиндри од винил и вметнете ги во страниците и потпирачот за глава.

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: vozdushna, fotelja, dushek
Lazy Water Chair - Воздушна фотелја Lazy Water Chair - Воздушна фотелја за вистинско уживање и релаксација на одмор! Воздушен душек направен од засилен најлонски материјал. Контролирајте ја вашата положба на седење или лежење многу брзо и лесно со подесување на ремените. Не зафаќа место и лесна е за транспорт, едноставно надувајте ги трите цилиндри од винил и вметнете ги во страниците и потпирачот за глава.       .. Category: Product #: 5296 Regular price: 650 ден. 850
650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS