Најново
Ламба Moon light
 • Ламба Moon light
 • Ламба Moon light
 • Ламба Moon light
 • Ламба Moon light

Ламба Moon light

550 ден.
Шифра на производ: 25961
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна лед ламба во форма на месечина е амбиентално светло за секој дом.

 • свети во 8 различни бои
 • боите се менуваат на допир
 • работи на батерија која што е вградена и се полни со усб кабел
 • вклучено усб кабелче
 • диjаметар 12см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ламба Moon light Прекрасна лед ламба во форма на месечина е амбиентално светло за секој дом. свети во 8 различни бои боите се менуваат на допир работи на батерија која што е вградена и се полни со усб кабел вклучено усб кабелче диjаметар 12см .. Category: Product #: 25961 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS