Најново
Кулер за лаптоп
  • Кулер за лаптоп
  • Кулер за лаптоп
  • Кулер за лаптоп

Кулер за лаптоп

690 ден.
Шифра на производ: 85332
Достапност: На залиха
Количина:

Кулер за лаптоп со два вентилатори и лед светло.

Кулерот се подесува на повеќе нивоа, има два усб приклучоци 

Димензија: 35,5х26см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Кулер за лаптоп Кулер за лаптоп со два вентилатори и лед светло. Кулерот се подесува на повеќе нивоа, има два усб приклучоци  Димензија: 35,5х26см .. Category: Product #: 85332 Regular price: 690 ден. 690 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS