Најново
Кујна
  • Кујна

Кујна

900 ден.
Шифра на производ: 436
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна кујна 3 во 1 која се прави како куферче во кое може да се стават сите додатоци, како куфер на тркала со рачка за влечење и ранчe. Кујната е со светло и реални звуци при готвење. 

Димензија: 36х30х50см.

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Кујна Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна кујна 3 во 1 која се прави како куферче во кое може да се стават сите додатоци, како куфер на тркала со рачка за влечење и ранчe. Кујната е со светло и реални звуци при готвење.  Димензија: 36х30х50см. Производот се препорачува за деца над 3 години .. Category: Product #: 436 Regular price: 900 ден. 900
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS