Најново
-19%
Magic tracks стаза 212 делови Magic tracks стаза 212 делови
690 ден.850 ден.
690 ден.850 ден.
-21%
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks стаза 328 делови
950 ден.1.200 ден.
950 ден.1.200 ден.
-15%
Сет од 5 маски KN95 со валва Сет од 5 маски KN95 со валва
425 ден.500 ден.
425 ден.500 ден.
-19%
Сет од 5 маски KN95 Сет од 5 маски KN95
325 ден.400 ден.
325 ден.400 ден.
Креветче - Jungle
 • Креветче - Jungle
 • Креветче - Jungle
 • Креветче - Jungle
 • Креветче - Jungle
 • Креветче - Jungle

Креветче - Jungle

3.590 ден.
Шифра на производ: 010316
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Креветче:


Jungle преносливо креветче за деца

 • предвидено од раѓање
 • пространо и удобно за детето и функционално за родителите
 • едноставно за склопување и расклопување
 • може да се постави душек со стандардни димензии 120 x 60 цм
 •  во цената е вклучено: склопливо креветче и торба за носење
 • механизмот за лесно склопување и расклопување овозможува Вашето креветче да се претвори во патна торба со димензии: 77 (Д) x 26 (Ш) цм и ја собира во било каков багажник
 • одржување: избришете со чиста крпа натопена во вода со малку благ детергент и исплакнете со чиста вода
 • креветчето има стандард EN 12227

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: krevetche

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS