Најново
Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo
 • Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo

Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo

11.860 ден.
Шифра на производ: 1212
Достапност: На залиха
Количина:

КРЕВЕТЧЕ 2 ВО 1 DAY 'N' NIGHT GREY CANGAROO

 • креветчето Day`n`Night е погодно за бебиња од раѓање до 1 година или тежина од 11 кг
 • висината може лесно да се прилагоди на 5 нивоа, вклучувајќи и функција против рефлукс
 • покрај тоа, едната страна се спушта и можете да го поставите до вашиот кревет
 • креветот може да се трансформира во оградица за играње. Креветчето е опремено со две тркала за лесно и брзо преместување
 • ногарките имаат 3 позиции во должина. Во комплетот е вклучен и душек
 • практичен и удобен производ 2-во-1: Детско креветче и оградица за играње
 • голем отвор со патент за полесен пристап на детето
 • анти-рефлуксна функција
 • висината може лесно да се прилагоди на 5 нивоа
 • изработено од исклучително висококвалитетни материјали
 • душек со навлака, вклучен во комплетот
 • големина: 94x55x82см
 • тежина на креветчето: 13кг
 • максимална тежина на детето: 11кг
 • возраст: 0-12 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: krevetche, ogradica
Креветче 2 во 1 Day 'N' Night Cangaroo КРЕВЕТЧЕ 2 ВО 1 DAY 'N' NIGHT GREY CANGAROO креветчето Day`n`Night е погодно за бебиња од раѓање до 1 година или тежина од 11 кг висината може лесно да се прилагоди на 5 нивоа, вклучувајќи и функција против рефлукс покрај тоа, едната страна се спушта и можете да го поставите до вашиот кревет креветот може да се трансформира во оградица за играње. Креветчето е опремено со две тркала за .. Category: Product #: 1212 Regular price: 11.860 ден. 11.860
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS