Најново
Магична градина
  • Магична градина
  • Магична градина
  • Магична градина
  • Магична градина

Магична градина

750 ден.950 ден.
Шифра на производ: 3299
Достапност: На залиха
Количина:

Создадете своја волшебна градина како од бајките. Во сетот е вклучено се што ви треба за садење, растење и играње. Децата го засадуваат семето кое брзо расте, и се грижат за својата градина.  Исто така децата може да додадат и други цвеќиња и растенија во нивната волшебна градина. 
Пакувањето содржи: Пакетче со семиња, 2 пакетчиња пресована земја и додатоци кои ги има на сликите. 

Димензија на саксијата: 27х38см.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Магична градина Создадете своја волшебна градина како од бајките. Во сетот е вклучено се што ви треба за садење, растење и играње. Децата го засадуваат семето кое брзо расте, и се грижат за својата градина.  Исто така децата може да додадат и други цвеќиња и растенија во нивната волшебна градина.  Пакувањето содржи: Пакетче со семиња, 2 пакетчиња пресована земја и додатоци кои ги има на сликите.  Димензија на.. Category: Product #: 3299 Regular price: 750 ден. 950
750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS