Најново
Креативен сет - Направи Дино Магнети
 • Креативен сет - Направи Дино Магнети
 • Креативен сет - Направи Дино Магнети

Креативен сет - Направи Дино Магнети

290 ден.
Шифра на производ: 8537
Достапност: На залиха
Количина:

Направете рачно изработени магнетни за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што ви е потребно за правење и боење на магнетите.

Сетот содржи:

 • гипс
 • модла за мешање на гипс
 • алатка за моделирање
 • 6 модли за диносауруси
 • магнетна лента
 • 6 бои (една е фуоресцентна боја, зелената)
 • четка за боење

Производот се препорачува за деца над 5 години

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kreativen, set, magneti, dino
Креативен сет - Направи Дино Магнети Направете рачно изработени магнетни за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што ви е потребно за правење и боење на магнетите. Сетот содржи: гипс модла за мешање на гипс алатка за моделирање 6 модли за диносауруси магнетна лента 6 бои (една е фуоресцентна боја, зелената) четка за боење Производот се препорачува за деца над 5 години   .. Category: Product #: 8537 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS