Најново
Clementoni - Mars Exploration
  • Clementoni - Mars Exploration
  • Clementoni - Mars Exploration
  • Clementoni - Mars Exploration

Clementoni - Mars Exploration

2.250 ден.
Шифра на производ: 6428
Достапност: На залиха
Количина:

Изградете ја вашата вселенска станица на Марс и опремете ги лабараториите за истражување и експерименти.

Пакувањето содржи специјален гел и семиња за експерименти како и илустрирано упатство.

Производот се препорачува за деца над 8 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Clementoni - Mars Exploration Изградете ја вашата вселенска станица на Марс и опремете ги лабараториите за истражување и експерименти. Пакувањето содржи специјален гел и семиња за експерименти како и илустрирано упатство. Производот се препорачува за деца над 8 години. .. Category: Product #: 6428 Regular price: 2.250 ден. 2.250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS