Најново
Clementoni - Harry Potter Сложувалка 500 делови
  • Clementoni - Harry Potter Сложувалка 500 делови
  • Clementoni - Harry Potter Сложувалка 500 делови

Clementoni - Harry Potter Сложувалка 500 делови

490 ден.
Шифра на производ: 1913
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна сложувалка која вклучува некои од вашите омилени ликови од Harry Potter. Совршена да ја составите сами, со семејството или пријателите.

Сложувалката е составена од 500 делови.

Димензија на сложувалката: 49х36см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Clementoni - Harry Potter Сложувалка 500 делови Прекрасна сложувалка која вклучува некои од вашите омилени ликови од Harry Potter. Совршена да ја составите сами, со семејството или пријателите. Сложувалката е составена од 500 делови. Димензија на сложувалката: 49х36см. .. Category: Product #: 1913 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS