Најново
Креативен сет - состави диносаурус
  • Креативен сет - состави диносаурус
  • Креативен сет - состави диносаурус

Креативен сет - состави диносаурус

650 ден.
Шифра на производ: 2789
Достапност: На залиха
Количина:

Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус Трицераптор. Во сетот е вклучен штрафцигер.

Диносаурусот е со светло и звук.

Димензија: 23х8.5х14см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dinosaurus, dino, kreativen, set
Креативен сет - состави диносаурус Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус Трицераптор. Во сетот е вклучен штрафцигер. Диносаурусот е со светло и звук. Димензија: 23х8.5х14см Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 2789 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS