Најново
Креативен сет - Ископај дино
  • Креативен сет - Ископај дино
  • Креативен сет - Ископај дино

Креативен сет - Ископај дино

390 ден.
Шифра на производ: 9852
Достапност: На залиха
Количина:

Креативен сет за сите деца кои сакаат да бидат палеонтолози! Задачата на детето е да ги пронајде коските на диносаурусот кои се наоѓаат во гипсената цигла, а потоа да ги состави. Во сетот се вклучени алатки за ископување. Дино скелетот свети во темно.

Димензија на диносаурусот: 17х8см.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Креативен сет - Ископај дино Креативен сет за сите деца кои сакаат да бидат палеонтолози! Задачата на детето е да ги пронајде коските на диносаурусот кои се наоѓаат во гипсената цигла, а потоа да ги состави. Во сетот се вклучени алатки за ископување. Дино скелетот свети во темно. Димензија на диносаурусот: 17х8см. Производот се препорачува за деца над 6 години. .. Category: Product #: 9852 Regular price: 390 ден. 390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS