Најново
Креативен сет - Декоративни шишиња со песок

Креативен сет - Декоративни шишиња со песок

280 ден.
Шифра на производ: 4484
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен креативен сет со кој Вашите малечки може да направат уметност од песок. Песокот е флуоресцентен, свети во темно.

  • Сетот содржи:

  • 3 пластични шишенца за декорирање
  • 3 капачиња 
  • 4 различни пакувања песок од кои 1 боја е флуоресцентна
  • шарени врвки за шишенца
  • алатки за полнење (инка и пластична алатка за песок)
  • Производот се препорачува за деца над 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Креативен сет - Декоративни шишиња со песок Прекрасен креативен сет со кој Вашите малечки може да направат уметност од песок. Песокот е флуоресцентен, свети во темно. Сетот содржи: 3 пластични шишенца за декорирање 3 капачиња  4 различни пакувања песок од кои 1 боја е флуоресцентна шарени врвки за шишенца алатки за полнење (инка и пластична алатка за песок) Производот се препорачува за деца над 5 години .. Category: Product #: 4484 Regular price: 280 ден. 280
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS