Најново
Козметичко огледало со Led светло
 • Козметичко огледало со Led светло
 • Козметичко огледало со Led светло

Козметичко огледало со Led светло

650 ден.750 ден.
Шифра на производ: 8989
Достапност: На залиха
Количина:

Совршено огледало со Led осветлување и дизајн со вртење од 360°. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за секоја прилика.

 • огледалото ротира 360°
 • огледалото е Touch Screen
 • лед светлото свети во 4 различни бои(топло и ладно светло)
 • огледалото е направено од стакло без дисторзија
 • огледалото работи на батерии, потребни се: 4х1,5V АА батерии(не се вклучени во пакувањетo)
 • димензија на стаклото: 18,5х25,5
 • во држачот има преграда, совршена за складирање на дел од вашата козметика

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: led, ogledalo, shminkanje
Козметичко огледало со Led светло Совршено огледало со Led осветлување и дизајн со вртење од 360°. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за секоја прилика. огледалото ротира 360° огледалото е Touch Screen лед светлото свети во 4 различни бои(топло и ладно светло) огледалото е направено од стакло без дисторзија огледалото работи на батерии, потребни се: 4х1,5V АА батерии(не се вклучени во пакување.. Category: Product #: 8989 Regular price: 650 ден. 650 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS