Најново
Конзола со над 500 ретро игри
  • Конзола со над 500 ретро игри
  • Конзола со над 500 ретро игри

Конзола со над 500 ретро игри

950 ден.1.200 ден.
Шифра на производ: 4642
Достапност: На залиха
Количина:

Конзола со омилените ретро игри, супер подарок за сите возрасти. Кoмпактна и практична, конзолата има над 500 игри, литиумска батерија од 600mAh како и AV кабел, можност за поврзување на ТВ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: retro, konzola, super, mario, igri
Конзола со над 500 ретро игри Конзола со омилените ретро игри, супер подарок за сите возрасти. Кoмпактна и практична, конзолата има над 500 игри, литиумска батерија од 600mAh како и AV кабел, можност за поврзување на ТВ. .. Category: Product #: 4642 Regular price: 950 ден. 1.200
950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS