Најново
Количка Tourist Buggy Oyster Joie
 • Количка Tourist Buggy Oyster Joie
 • Количка Tourist Buggy Oyster Joie
 • Количка Tourist Buggy Oyster Joie

Количка Tourist Buggy Oyster Joie

12.990 ден.
Шифра на производ: 1614
Достапност: На залиха
Количина:

Функционална и модерна количка наменета за секојдневни прошетки на Вашите најмили. 

 • тежина од само 6,6 кг
 • самостојно се преклопува во компактна самостоечка количка
 • целосно рамно лежиште создава пријатна удобност од бебе до мало дете
 • прилагодлив наслон за грбот за поголем комфор
 • прилагодлив потпирач за нозе
 • лесна за транспорт со вграден ремен за носење
 • предните ротирачки тркала се заклучуваат за полесно возење и на најтешкиот терен
 • UPF 50+ и водоотпорна настрешница
 • кошница за складирање дизајнирана лесно да го смести секој предмет
 • систем за сопирање со еден допир
 • кадифен комфор со SoftTouch ремен со 5 точки
 • паметни autoclick™ магнетни токи што го обезбедуваат вашето малечко

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kolichka
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Функционална и модерна количка наменета за секојдневни прошетки на Вашите најмили.  тежина од само 6,6 кг самостојно се преклопува во компактна самостоечка количка целосно рамно лежиште создава пријатна удобност од бебе до мало дете прилагодлив наслон за грбот за поголем комфор прилагодлив потпирач за нозе лесна за транспорт со вграден ремен за носење предните ротирачки тркала се.. Category: Product #: 1614 Regular price: 12.990 ден. 12.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS