Најново
Количка со коцки
  • Количка со коцки
  • Количка со коцки

Количка со коцки

1.170 ден.1.300 ден.
Шифра на производ: 1334
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна количка со коцки и форми изработена од квалитетна пластика. Количката содржи 10 крупни коцки и 5 различни форми за сортирање

Производот се препорачува за деца над 18 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kolicka, dolu
Количка со коцки Прекрасна количка со коцки и форми изработена од квалитетна пластика. Количката содржи 10 крупни коцки и 5 различни форми за сортирање Производот се препорачува за деца над 18 месеци .. Category: Product #: 1334 Regular price: 1.170 ден. 1.300
1.170
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS