Најново
Количка Nitro Dark Pewter Joie
 • Количка Nitro Dark Pewter Joie
 • Количка Nitro Dark Pewter Joie
 • Количка Nitro Dark Pewter Joie
 • Количка Nitro Dark Pewter Joie

Количка Nitro Dark Pewter Joie

6.590 ден.
Шифра на производ: 1615
Достапност: На залиха
Количина:

Функционална и модерна количка наменета за секојдневни прошетки на Вашите најмили.

 • лесно и компактно преклопување
 • практична рачка за носење
 • мулти-позиции, потпирачот за грб се прилагодува во повеќе позиции до потполно лежечка позиција
 • ергономски рачки со пена и заштитина пречка
 • отстранлива и прилагодлива тенда
 • голема шопинг корпа за лични предмети
 • вклучено упатство
 • тежина 7,7кг
 • димензии на производот: 85x49x108см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolichka
Количка Nitro Dark Pewter Joie Функционална и модерна количка наменета за секојдневни прошетки на Вашите најмили. лесно и компактно преклопување практична рачка за носење мулти-позиции, потпирачот за грб се прилагодува во повеќе позиции до потполно лежечка позиција ергономски рачки со пена и заштитина пречка отстранлива и прилагодлива тенда голема шопинг корпа за лични предмети вклучено упатство тежина 7,7кг.. Category: Product #: 1615 Regular price: 6.590 ден. 6.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS