Најново
Количка - Jerry Moni
 • Количка - Jerry Moni

Количка - Jerry Moni

2.590 ден.3.590 ден.
Шифра на производ: 066204
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна летна количка Cangaroo Jerry Moni 

 • боја: розева
 • производот е наменет за деца од 6 до 36 месеци, со тежина до 15кг.
 • предните тркала лесно маневрираат, ротираат за 360°, за обезбедување на максимална удобност за време на движењето
 • задните тркала се со кочница, со истовремено фиксирање на двете тркала
 • количката е со безбедносен каиш
 • предната пречка може и да се одстрани
 • наслонот за грб и држачот за нозе, може да се прилагодат во повеке позиции
 • количката лесно и брзо се затвара, со шопинг корпа и џеб на тендата
 • тендата се прилагодува на 3 степени, со прозорче низ кое родителите може да го гледаат детето
 • големата предност на оваа количка е во долгата тенда за заштита на детето од сончевите зраци и и лесната рамка која овозможува прекрасна прошетка во летните месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolicka
Количка - Jerry Moni Прекрасна летна количка Cangaroo Jerry Moni  боја: розева производот е наменет за деца од 6 до 36 месеци, со тежина до 15кг. предните тркала лесно маневрираат, ротираат за 360°, за обезбедување на максимална удобност за време на движењето задните тркала се со кочница, со истовремено фиксирање на двете тркала количката е со безбедносен каиш предната пречка може и да се одстрани на.. Category: Product #: 066204 Regular price: 2.590 ден. 3.590
2.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS