Најново
Количка Colibri Moni
 • Количка Colibri Moni
 • Количка Colibri Moni
 • Количка Colibri Moni
 • Количка Colibri Moni

Количка Colibri Moni

4.690 ден.
Шифра на производ: 1605
Достапност: На залиха
Количина:

етна количка - Интелигентен дизајн за целосно задоволство на родителите и удобност на детето
Летната количка Colibri е симбол на современ стил и функционалност, обезбедувајќи ултра погодност за родителите и бескомпромисна удобност за детето.
Со исклучително паметен дизајн, оваа количка ќе го направи секој летен ден уште попријатен и лесен.

Главни карактеристики:

 • лесно, брзо и компактно преклопување - тип на книга
 • модерниот дизајн на Colibri овозможува лесно и брзо преклопување, што доликува на отворање на книга. Ова го прави транспортот и складирањето лесно и без напор
 • опција за влечење во преклопена положба - тип на куфер
 • преклопувањето до тип на куфер овозможува лесно влечење и носење додека количката е во преклопена положба, обезбедувајќи целосна удобност и удобност за родителите
 • отворање со само една рака
 • интуитивното отворање со една рака е исклучително погодно и овозможува брз почеток на авантурата во парк или на плажа
 • повеќе позиции на потпирачот за грб
 • потпирачот за грб се прилагодува на повеќе позиции, овозможувајќи му на вашето дете да ужива во удобен одмор или активна игра
 • голема, прилагодлива тенда со отстранлива опција
 • со својата обемна и прилагодлива тенда, Colibri обезбедува сигурна заштита од сонце, а опцијата за одстранување додава флексибилност за користење
 • мрежест сегмент за подобра циркулација на воздухот
 • интегрираниот мрежен сегмент поддржува подобра циркулација на воздухот, обезбедувајќи свежина и удобност дури и во топлите летни денови
 • отстранлива заштитна пречка
 • заштитната пречка лесно се отстранува, обезбедувајќи лесен пристап за постарите деца и олеснувајќи го ставањето и вадењето на детето
 • прилагодлив потпирач за нозе
 • прилагодливиот потпирач за нозе додава уште едно ниво на удобност, обезбедувајќи совршена положба за вашето дете
 • Амортизери: системот со пружински амортизери на рамката обезбедува меко и непречено движење, обезбедувајќи мазност на патот и удобност за детето
 • летната количка Colibri комбинира стил и функционалност, нудејќи целосна контрола и удобност за време на вашите летни авантури со семејството
 • големина: 51x86x97см
 • преклопена големина: 51x84x30см
 • големина на пакувањето: 40x22x77см
 • тежина на количката: 5,8кг
 • максимална тежина до 15кг или 0 - 36 месеци
 • поставеност на седиштето: во насока на возењето
 • систем за заштита: заштитна пречка •5 - појас на точка
 • потпирач за нозе: прилагодлив
 • тенда што може да се повлече

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Количка Colibri Moni етна количка - Интелигентен дизајн за целосно задоволство на родителите и удобност на детето Летната количка Colibri е симбол на современ стил и функционалност, обезбедувајќи ултра погодност за родителите и бескомпромисна удобност за детето. Со исклучително паметен дизајн, оваа количка ќе го направи секој летен ден уште попријатен и лесен. Главни карактеристики: лесно, брзо и компактно .. Category: Product #: 1605 Regular price: 4.690 ден. 4.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS