Најново
Клацкалка Еленчето Рудолф
  • Клацкалка Еленчето Рудолф
  • Клацкалка Еленчето Рудолф
  • Клацкалка Еленчето Рудолф
  • Клацкалка Еленчето Рудолф

Клацкалка Еленчето Рудолф

3.190 ден.3.990 ден.
Шифра на производ: 8312
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна плишана клацкалка еленчето Рудолф! Изненадете ги Вашите најмили.

Производител Moni Toys.

Димензија на производот: 74х35х59см.

Максимална тежина до 50кг.

Производот се препорачува за деца над 2 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drvena, klackalka, rudolf
Клацкалка Еленчето Рудолф Прекрасна плишана клацкалка еленчето Рудолф! Изненадете ги Вашите најмили. Производител Moni Toys. Димензија на производот: 74х35х59см. Максимална тежина до 50кг. Производот се препорачува за деца над 2 години .. Category: Product #: 8312 Regular price: 3.190 ден. 3.990
3.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS