Најново
Картинг на педали
  • Картинг на педали

Картинг на педали

4.390 ден.5.490 ден.
Шифра на производ: 500505
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Картинг на педали, супер забава за Вашите најмили.

  • рачна кочница на задни тркала
  • гумени тркала
  • максимално оптеретување до 30кг

Димензија на производот: 86,3х51,8х49см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: karting, pedali
Картинг на педали Картинг на педали, супер забава за Вашите најмили. рачна кочница на задни тркала гумени тркала максимално оптеретување до 30кг Димензија на производот: 86,3х51,8х49см. Производот се препорачува за деца над 3 години.   .. Category: Product #: 500505 Regular price: 4.390 ден. 4.390 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS