Најново
Караоке микрофон со Bluetooth
 • Караоке микрофон со Bluetooth
 • Караоке микрофон со Bluetooth
 • Караоке микрофон со Bluetooth
 • Караоке микрофон со Bluetooth
 • Караоке микрофон со Bluetooth

Караоке микрофон со Bluetooth

620 ден.950 ден.
Шифра на производ: 27915
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Карактеристики на производот:

 • се поврзува преку Bluetooth со ISO и Андроид уреди
 • вклучен усб кабел за полнење
 • можност за прилагодување на: Treble, Bass, Echo, Volume, Voice
 • power копче
 • капацитет на батерија: 2600 mah
 • Li-on батерија
 • моќност на звучникот: 2х3V
 • фрекфенција: 100Hz - 10KHz
 •  
 •  
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: zvucnik, karaoke
Караоке микрофон со Bluetooth Карактеристики на производот: се поврзува преку Bluetooth со ISO и Андроид уреди вклучен усб кабел за полнење можност за прилагодување на: Treble, Bass, Echo, Volume, Voice power копче капацитет на батерија: 2600 mah Li-on батерија моќност на звучникот: 2х3V фрекфенција: 100Hz - 10KHz         .. Category: Product #: 27915 Regular price: 620 ден. 620 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS