Најново
Кацига Qplay Manbo Green

Кацига Qplay Manbo Green

1.290 ден.
Шифра на производ: 6919
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е специјално за деца, кацигата може да се прилагоди со големина од 52-58см.Одлична опција на прилагодување на големината така што кацигата ќе се користи подолг период и ќе обезбеди заштита во различни фази од растот на вашето дете, Детскиот шлем Qplay е изработен од издржливи материјаликои обезбедуваат долготрајна заштитаи висока отпорност на удар.

Детската кацига Qplay е одличен избор за секој малад спортист.

Кацигата е изработена во прекрасна портокалова боја која ја сака секое дете, бојата ја зголемува видливоста што е важно за безбедноста на вашето дете.

Димензија на кацигата: 25х22х14см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kaciga, shlem
Кацига Qplay Manbo Green Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е специјално за деца, кацигата може да се прилагоди со големина од 52-58см.Одлична опција на прилагодување на големината така што кацигата ќе се користи подолг период и ќе обезбеди заштита во различни фази од растот на вашето дете, Детскиот шлем Qplay е изработен од издржливи материјаликои обезбедуваат до.. Category: Product #: 6919 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS