Најново
Intex Watermelon забавен центар
  • Intex Watermelon забавен центар
  • Intex Watermelon забавен центар
  • Intex Watermelon забавен центар

Intex Watermelon забавен центар

4.390 ден.
Шифра на производ: 2592
Достапност: На залиха
Количина:

Intex Watermelon забавен центар одлична забава за Вашите најмили ова лето.

Димензија на забавниот центар: 244х191х91см

Производот се препорачува за деца на 2 години.

Водениот распрскувач треба да се поврзе со црево.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bazen, zabaven, centar, lizgalka
Intex Watermelon забавен центар Intex Watermelon забавен центар одлична забава за Вашите најмили ова лето. Димензија на забавниот центар: 244х191х91см Производот се препорачува за деца на 2 години. Водениот распрскувач треба да се поврзе со црево.   .. Category: Product #: 2592 Regular price: 4.390 ден. 4.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS