Најново
Распродадено
Intex - покривка за базен 305см
  • Intex - покривка за базен 305см
  • Intex - покривка за базен 305см

Intex - покривка за базен 305см

780 ден.
Шифра на производ: 8520
Достапност: Распродадено
Количина:

Intex покривка за базен 305см е специјално наменета за базенот Intex Easy Set.

Дијаметар на покривката 284см одговара за Easy set 305см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Intex - покривка за базен 305см Intex покривка за базен 305см е специјално наменета за базенот Intex Easy Set. Дијаметар на покривката 284см одговара за Easy set 305см .. Category: Product #: 8520 Regular price: 780 ден. 780
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS